2014 Audi A6

Yazar: Admin 2 | 1 Ekim 2013 | Kategori: Otomobil
Etiketler: , , ,

Küçükten büyüğe kadın erkek herksi etkisi altına almayı başaran araba modellerini içinde barındıran Audi serisinin modellerinden biri olan A6 modeli iç ve dış tasarımı ile herkesin kullanmak isteyeceği bir araç niteliği taşımaktadır.

2014 Audi A6 kaç motor, kaç beygir ve kaç tork?

Audi A6nın özellikleri nden bahsetmek gerekirse; 7 ve 8 ileri şanzımanı, quattro ve önden çekiş sistemi, 3.0 ve 2.0 motor gücünde ve 440Nm lik torku ile üretilen A6 modeli benzinli ve dizel olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. 1660, 1795, 1815 ve 1930 gibi farklı kilogram ağırlıklarındaki araçlar 0’dan 100 km hıza 5.5km/s’yede ulaşmaktadır. A6 da yakıt tasarrufu sağlayan start/stop özelliği ile özellikle şehir içi ulaşımlarınızda yakıtta tasarruf sağlayabilirsiniz. İç donanımda deri döşemeleri, sürücü bilgilendirme sistemi, uyarlanabilir hız sabitleme sistemi, yayaların işaretlenerek algılandığı gece görüş asistanı, ayarlanabilir fonksiyonlu mesaj özelliğine sahip koltukları, sürücü ve yolcu hava yastıkları, elektronik stabilizasyon programı, iletişim, bilgi ve mültimedya özelliklerine sahip iç tasarımı ile güvenilir, konforlu ve eğlenceli yolculuk yapabilme imkânlarını sizlere sunar.

2014 Audi A6 fiyatı ne kadar?

Audi A6 modeli sıralanan tüm bu iç tasarım özelliklerinin yanı sıra dış tasarımı ile de araba severlerin fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Örneğin; birbirini tamamlayan dış hatları ve mükemmel görüntüye sahip alüminyum jantları araca apayrı bir özellik ve güzellik katmaktadır. Araca ilave edebileceğiniz bir özellikte kusursuz LED farlar olmaktadır. Audi A6 nın fiyatı araçların özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar 216 ile 400 bin arası değişim göstermektedir.

2014 Audi A6

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.