2012 Metro turizm personel alımı iş başvurusu

Yazar: admin | 5 Kasım 2011 | Kategori: Ekonomi
Etiketler: , , ,

Metro turizm otobüs resmiBu sıralar artan iş alımları’nı siz okuyucularımıza duyurabilmek için, artık personel alımı haberlerini buradan paylaşıyor olacağız. Diğer personel alımı iş başvuruları için Ekonomi kategorimize göz atabilirsiniz.

Turizm sektöründe otobüs firmaları arasında en çok aklımıza kazınmış markalardan biri haline gelen Metro turizm de çalışmak ister misiniz? Metro turizm 2012 yılı içerisinde yeni eleman alımları yapacak. Host, muavin, servis görevlisi ve gişe görevlileri gibi pozisyonlara alımlar yapacak olan firmanın insan kaynakları sayfasını incelekedik…

Metro Turizm İnsan Kaynakları

Bilimsel araştırmalar gezme ve görmenin insanı yalnızca bilgili değil, aynı zamanda açık fikirli ve yaratıcı yaptığını belirlemiş. Yani, biz sizleri bir yerden bir yere taşırken sadece sevdiklerinize ya da işinize kavuşturmuyoruz, beraberinde yeni ufuklar açıyoruz. Kültür hizmeti de veriyoruz.

Bahar geldi, kuşlar yuvalarına döndü, kuzular meleşir, dereler şırıl şırıl akarken öğrenci arkadaşlarımızın zorlu süreci de rahatlarken siz konuklarımıza yine güler yüzlü hizmetle, yine son teknolojiyle zamanında, güvenli ve huzurlu yolculuklar sağlıyoruz. İstiyoruz ki kışın o kasvetli havasından sıyrılıp güzel baharı aynı coşkuyla karşılayın Onun için, Suit otobüsler aldık, sefer sayılarımızı arttırdık, onun için dergimizin sayfalarına daha çok gezi mekanı, kültür etkinliği sığdırdık.

Gönlü hizmet ateşiyle dolu arkadaşlarımız, üreticileri de, tedarikçileri de yanlarına alarak her koltukta bireysel iletişim imkanı sunan yeni teknolojiyi sizlere ulaştırmak için harıl harıl çalışıyor. Tabii, hak verirsiniz ki Türkiye’nin firması olan Metro Turizm’in çok sayıdaki otobüsünün donanması zaman alıyor. Rakiplerimizden önde olduğumuzun bilincinde, çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Gönül rahatlığıyla Türkiye’nin her noktasına ulaştığımızı söyleyebilirim. Diğer ulaşım araçlarını tercih ederseniz, onların biletlerini de temin ediyoruz. Bu durum büyüklüğümüzün ve hizmette sınır tanımadığımızın kanıtıdır.

Şehirlerarası otobüslerimizde görevlendirilmek üzere,

Genel Nitelikler:

19 – 24 yaş arası,
Kişisel bakımına önem veren,
Güler yüzlü – Diksiyonu düzgün,
İnsan ilişkileri kuvvetli – Olumlu yaklaşımlı,
Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sorumluluk sahibi – Dikkatli – Disiplinli çalışabilecek,
Bay ve Bayan Personeller

İş Tanımı:

Kurumumuzu en iyi şekilde temsil etmek.
İlgili yönetmelik ve talimatlar doğrultusunda
görev yapmak.
Yolcularımızı seyahat başlangıcında
karşılamak.
Seyahat boyunca,
Yolcularımızı bilgilendirmek,
Güvenli seyahat için yolcularımıza
yardımcı ve rehber olmak.
Yiyecek – İçecek servisi yapmak,
Seyahat sonunda uğurlamak.

Citation :
Mühendis, Rasyonel. “Metro Turizm Personel Alımı Iş Başvurusu 2012.” Lecture. Istanbul. 5 Nov. 2011. R1GEN | Rasyonel Bir Mühendisin Genetiksel Maceraları. R1gen.net, 3 Nov. 2011. Web. 05 Nov. 2011. <http://www.r1gen.net/rasyonel-firsatlar/metro-turizm-personel-alimi-is-basvurusu-2012/>.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.