2012 Koltuk takımı modelleri resimleri ve fiyatları

Yazar: admin | 8 Nisan 2012 | Kategori: Endüstriyel
Etiketler: , ,

2012 koltuk takımları oldukca renkli ve hareketli çizgilere sahipler. Birkaç farklı markanın koltuk takımı modellerini , resimlerini ve fiyatlarını aşağıdan bulabilirsiniz.

Yeni koltuk tasarımları bayanalrın dikkatini çekmektedir. Çünkü bayanlar sürekli evde vakit geçirdikleri için arada farklılık isterler. Hemen araştırmaya başlarlar ne yapabilriz diye. İlk akla gelen değişiklik kesinlikle koltuk takımlarımızdır. Çünkü sürekli kullanılan bir eşya olduğu için belli bir zaman sonra mutlaka değiştirmemeiz gerekebilmektedir. Çünkü yıpranırlar. Eee yıpranan şeyleri değiştirmenin zamanı gelmedimi sevgili bayanlar. Özellikle ve hanımalrı evlerini değiştirdiklerinde canları atar çok heycanlanırlar.=) Mesela annemden örnek vemek isterim. Sürekli kendisini birşeyler almak isterler her aldıkları eşyada çok mutlu olurlar. bu yılın gözdesi olan döner koltuk takımları çok gözde olmaktadır. özellikle yeni çiftler tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Tabi sadece döner koltuk takımları değil bir çok farklı tasarımalr bulunmaktadır. Aslında ev dekorasyonunda koltuk değişimi en hılı değişilecek olan modeldir. Çünkü beğeniriz hemen gider alır begeniriz ve gelir.2012 Yeni sezon modern koltuk takımlarını gören bayanlar kesinlikle eşlerine alt yapıyı yapmaya başlarlar. Çünkü modern çizgiler taşıyan modeller her bayan tarafından tercih edilen bir tasarım olmaktadır. Eski mdolar artık günümüze taşındır. Eskiden olan aslan bacaklı koltuk takımları çok tercih edilen bir model olmaktadır. Bu sene birde özellikle beyaz renk koluk takımlarıda çok tecih edilen modeller arasınd ayer alır kesinlikle. 2012 Modern koltuk takımalrı modellerini bir çok firma üretmektedir. İstediğiniz markada kendi zevkinize göre tasarımlar bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun modern koltuk takımları modellerini bulabilirsiniz. Genellikle ödeme kolaylığıda sağlamaktadır değerli bayanlar. Sizler için paylaştığım modern koltuk takımı modellerini inceleyip karar vermeniz açısından daha kolay olucağına eminim. Şimdiden ev dekorasyonunuz ve 2012 modern koluk seçimini konusunda başarılar dilerim sevgili bayanlar.

2011-2012 modası olan modern koltuk takımları modellerinden deri tasarım ile karşınızdayız. Beyaz deri bu yıl en çok tercih edilen tasarımlar ile karşınızda olmaktadır. Siyah beyaz yastıklar ile beyaz koltuk takımına hareketlenme olmuştur.

2012 yeni sezon modern koltuk takımları gerçekten çok şık bir tasarımdır. Beyaz ve döner koluk takımları alt kısımalrı koyu renk ile dekore edilmiş bir model olmaktadır. Geniş bir salonunuz var ise bu tasarım gerçekten çok modern olmaktadır.

Çok modern bir tasarım bu resimdeki model. Yuvarlak olarak döşenmiş olmaktadır. Kenar kısımlarınd akitap koymak için detaylar yapılmıştır. Beyaz olan bu model siyah detalar ile hareketlenmiştir. Üç kişilik oval olan koltuk takımı karşısında tek kişilik koltu ilede çok şık durmaktadır.

Modasını hiç bir zaman kaybetmeyen siyah 2012 sezonunda da güzel tasarımalr ile iddeasını korumaktadır. Bu yıl aslan bacaklı koltuklar çok gözde olmaktadır. Siyah ve sarı renk aynı anda kullanıldığında çok gösteişli bir tasarım çıkmıştır ortaya.

2012 yeni sezon koltuk takımlarında kırmızı modellede karşımıza çıkmaktadır. Kırmızı ve siyah aynı anda kullanılmış ve yastıklarında swaroski taş kullanılmıştır. Modern ve klasik aynı anda kullanılmış olan bu tasarım evlerine çok şık bir hava katacaktır.

2012 modern koltuk takımlarında her ev yapısına uygun olan modeller bulunmaktadır. Orta düzeydeki aileler bu model hem şık hemde her bütçeye uygun olan bir tasarımdır. Oturma odanız küçük ise bu modeli tercih edebilir rahatlığı ve konforu aynı anda yaşıyabilirsiniz.

2012 yeniz sezon ürünlerindne kelebek mobilyanın bir tasarımını sizlere sunmaktayız. Beyaz bu sene çok moda demiştik beyaz ve deriden olan bu model. Kare yapıdadır. Koltuklarının genişliği ile rahatlığın tadını çıkartacaksınız hiç şüphesiz.

2012 yeni sezon trendi olan köşe koltuk takımı modelindne örnek daha sunmaktayız bu model siyah ile dekore edilmiştir. Geniş bir oturma odası olan bayanlar bu model tam sizlere göre bir model olmaktadır. Beya döner koltuğa tek kişilik siyah koltuk ile renk verilmiştir.

2012 tasarımalrından olan bu model gerçekten çok sıradışı bir tasarımdır. Kesinlikle çok modern ve şık çizgiler barındırmaktadır. Eğer bir evim olsaydı kesinlikle bu koltuk takımı tercih ederdim. Hem modern çizgileri ile hem koltuk takımın kendine has havası ile çok güzel bir tasarım olmaktadır.

İki çeşit koltuk takımı modelini sizlere sunuyoruz. Gene modern köşe takımı modellerini çok güzel tasarımalrdır. Deri kesinlikle köşe koltuk takımlarına çok yakışmaktadır. Kırmızı deride iddealı bir renk olmaktadır. İddealı olmayı seven bayanlar kesinlikle sizlerin tercihleri arasında olmaktadır.

2012 modası kesinlikle beyaz damgasını vurmaktadır. Bu sezon her evde dekarşımıza çıkan beyaz koltuk takımları farklı çizgiler ve modeller ile gerçekten çok hoş duran bir tasarımdır. Ovak koltuk takımı modelleri bu sene çok revaşta olacaktır.

Bu tasarım kesinlikle çok rahat edeceğiniz bir model olmaktadır. Hem rhatca tv izliyebilir hemde keyfinizi çıkartabilirsiniz. Bej renginde olan bu tasarım renkli yastıklar iel renklendirilmiş ve spor bir oturma odası havası yaratılmıştır.

2012 yeniz sezonda bellona koltuk takımlıda modern tasarımalra yer vemiştir. Gri ve kahverenginin bir arada kullanıldığı bu tasaım yeni koltuk takımlrını değiştirecek bayanlar bu tasarımı incelemelisniz. Tek kişilik koltuk takımlarının bacakları çok şık durmuştur.

Eğer tek kişi yaşıyorsanız yada odanız küçük ise bu modern tasarım tam izlere göre . Kahverngi kadifemsi kumaştan olan bu tasarım iki kişinin yaşıyacağı türden iki kişide arkdaşınız gelir birlikle hoş sohbet edeceğiniz bir tasarım olmuştır.

2012 yeni sezon koltuk takımları beyaz konusnda her firma modern tasarımlar ile çıkmıştır karşımıza. Aslında beyaz her renkle uyumlu olduğu için evinizi dekore etmek daha kolay olacakır. Düz beyaz renk ile her yeri istediğiniz renk ile dekore edebilirsiniz.

2Farklı tasarımalrile firmalar iddealı ürünler il bayanların dikaktini kesinlikle çekmektedir. Gene bacaklı olan bu model gri renk çok hoş göstermişir. Bnce baynalar bacaklı olan koluk takımlarının alt kısımlarını temizlemekte çok kolay olacaktır =)

Bu koltuk takımı gerçekten çok güzel bir tasarım pembe renk koltuk modeline çok yakışmıştır. Yalnız yaşıyan bayanlar evinizde modern çizgiler barındırmak isiyosanız bu model tam sizler göre. Pembe bayanların rengidir kesinlikle .

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.