2011 EV DEKORASYONU MODASI

Yazar: admin | 11 Ağustos 2011 | Kategori: Endüstriyel

Bu yazımızda 2011 yılında moda olabilecek ev dekorasyon tasarımlarından bahsetmek istiyoruz. Genellikle iç mimarlar tarafından genel fikir olarak yürütülen dekor modellerine değinelim istedik.
İç mimarlar, bu sene evlerde açık ve canlı renkler kullanacaklarını ve yeni bir tarz yaratacaklarını öne sürüyorlar. Evlerde genellikle yaprak tarzı desenler kullanacak olan mimarlar, malzeme olarak kaliteli markaların kaliteli ürünlerini kullanacaklarını söylüyorlar.
Renk olarak farklı şeyler de düşünülebilir. Kırmızı ve Beyaz renkler ev dekorasyonu düşünen kişiler için bu sene en uygun renkler olarak kullanılacak. Genel olarak insanın içini açan ve gerçekten mükemmeliyetçi bir yaklaşımla durumlara açıklık getiren mimarlarımız, ev dekorasyonu ile ilgili bilinen her şeyin Milenyum ile değişeceğini savunuyor.
Kişisel zevklerin dışında gerçekten farklılıklar yaratmayı amaç edinen uzmanlar, genellikle kırmızı, beyaz, yeşil, açık mavi gibi renkleri evlerde kullanmayı amaçlıyor. Evinizde kullanacağınız çiçek desenli çaydanlıklar, şık ve sade avizeler 2010 modasını yansıtacak yeni değerler olacak.
Halılar da genellikle koyu renkler tercih edilirken çok açık renkli evlerde genel olarak açığa yakın desende halılar kullanılacak. Uzmanlar, duvar tavan renklerinin tamamı ile beyaz olmaması gerektiğini ve evlere göre bunun değişebileceğini söylüyorlar. Bizde bu konuda uzmanlar ile hem fikir durumdayız.
Evleriniz değerlidir. Evlerinizin içine de,dekorasyonuna da aynı önemi göstermelisiniz.Gösteresiniz ki bir tarzınız olsun.

“2011 EV DEKORASYONU MODASI” yazısı için 3 Yorum

Kevrel

Furrealz? That’s marveloulsy good to know.

23 Ağustos 2011 saat 09:22 | #638
Kert

Hey, that’s the grteaest! So with ll this brain power AWHFY?

24 Ağustos 2011 saat 17:56 | #690
Jonetta

Check that off the list of things I was cnofuesd about.

4 Kasım 2011 saat 17:40 | #1167

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.