14 Şubat Sevgililer Günü Sürpriz Fikirleri

Yazar: Admin 2 | 13 Şubat 2014 | Kategori: dizi

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Güncel kategorisinde ki 14 Şubat Sevgililer Günü Sürpriz Fikirleri hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

14 Şubat günü sevgilinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Öyleyse onu hiç beklemediği bir şekilde, beklemediği bir saatte ve yerde kutlamalısınız. Bunun için farklı yöntemler var. Ancak her durum için aynı sürpriz önerileri geçerli olmayabilir. Bu yüzden vereceğimiz önerileri kendinize ve sevgilinize uyarlamak ise tamamen size düşüyor. Biz sadece sevgililer günü sürpriz fikirleri için birkaç öneride bulabiliriz. Sizin sevgiliniz en çok neye şaşırır, bu ise sizin daha iyi bileceğiniz bir şey.

Örneğin sevgilinizi 14 şubat günü uykudan siz uyandırın. Nasıl mı yapacaksınız? Mesela sabahın erken saatlerinde kapısına bir çiçek bırakabilirsiniz. Sevgililer günü sürpriz fikirleri bile olsa çiçek buna dahil edilebilecek kadar önemli bir unsur. Arasına özel ve tabii ki romantik de bir not yazmayı unutmayın. Kapının önüne bırakın ve zili çalarak uzaklaşın. Kendi imkanınız yoksa elbette bunu bir çiçekçiden yardım alarak da yapabilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş de verebilirsiniz. Sevdiği bir çiçek olmasına dikkat edin. Güzel kokması da önemli.

Aslında sevgililer günü sürpriz fikirleri için internet üzerinde yardımınıza koşabilecek çok sayıda web sayfası var. Çiçeklerle yaptığınız sürprizleri başka hediyeler ile de yapabilirsiniz. Mesela bayanları en çok mutlu edecek şeylerden biri ile. Elbette ki çikolatalardan bahsediyoruz. Sevimli tasarımlı çikolataları hiç gördünüz mü? Sadece bu çikolataların üretimini yapıp internet üzerinden satış ve gönderim sağlayan firmalar var. Kredi kartınız ile birkaç saniyede sipariş verebilirsiniz. Böyle bir hediye hangi bayanı mutlu etmez ki?

Sevgililer günü sürpriz fikirleri için böyle tatlı yemeliklerin önemi büyük. En azından herhangi bir risk içermiyor. Bunu sadece çikolata ile değil başka şeyler ile de yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bir pasta çok iyi bir fikir olabilir. Üzerine yazdıracağınız özel bir not ile minik bir pasta eminiz sevgilinizi çok mutlu edecektir. Aslında onu daha da mutlu edecek olan şey pastayı sizin yapmış olmanız olacaktır. Eğer böyle bir imkanınız varsa kesinlikle denemeniz gerekiyor.

Verdiğimiz öneriler sevgililer günü sürpriz fikirleri arasında hem çok uğraştırıcı olmayacak hem de aynı zamanda şaşırtıcı ve sevimli olacak alternatifler. Önemli olan ne yaparsanız yapın onun beklemediği bir anda beklemediği şekillerde karşınıza çıkmanız gerekiyor. Sahip olmanız gereken de bir samimiyet var. Böyle bir sürpriz ile memnun olmayacak çok az insan vardır. Tabii biraz da romantik olmak şart.

http://www.putur.com/14-subat-sevgililer-gunu-surpriz-fikirleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.