14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri ve İletileri

Yazar: Admin 2 | 13 Şubat 2014 | Kategori: dizi
Etiketler: , , , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Güncel kategorisinde ki 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri ve İletileri hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Sevgililer gününde sevgilinizden uzakta mı olacaksınız? Öyleyse ona yazdıklarınız, gönderdiğiniz mesajlar ile onun değerini daha iyi bir şekilde anlatmanız gerekecek. Özellikle hediye göndermeyi planlıyorsanız bunun üzerine yazacaklarınız ile de sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi hissettirebilirsiniz. Tabii böyle bir durumda belirtmeniz gereken en önemli şey o gün için yanında olamadığınız için üzgün olduğunuz. Eğer ben hiç romantik biri değilim, ne yazarım, nasıl yazarım diyorsanız internet üzerinden sevgililer günü sözleri ve iletileri üzerine biraz tüyo almak faydalı olabilir.

Sevgililer günü sözlerini tercih ederken sizin için en kurtarıcı olan şey şüphesiz şairlerden yardım almak olacaktır. Özellikle hediyelerinizin üzerine herhangi bir şey yazmak istiyor ancak ne yazacağınızı bilemiyorsanız bir şairin şiirlerinden birkaç dizeyi alıntı yapabilirsiniz. Bunun yanında eğer hediyenizi verirken ya da o gün birlikte vakit geçirirken iddialı olmak istiyorsanız bizzat kendiniz şiir de okuyabilirsiniz. Ancak ezberi iyi yapmakta fayda var. Aksi taktirde gülünç durumlara düşebilirsiniz. Bu yüzden şiir okumak oldukça iddialı karakterleri yapabileceği bir iş.

Şiirleri mesaj atmak ta hoş olabilir. Özellikle durup dururken ona etkileyici, kısa ve romantik birkaç dize gönderin. İster erkek, ister bayan olsun bu herkesin hoşuna gidecektir. Can Yücel, Atilla İlhan ve Nazım Hikmet’e ait sevgiliye söylenebilecek, sevgililer günü iletileri olarak kullanılabilecek çok sayıda şiir var. Bunları bulmak için şiir kitaplarını da karıştırmanız gerekmiyor elbette. İnternette şairlere ait tüm şiirler kolaylıkla ulaşılabilecek durumda.

Hatta sosyal paylaşım sitelerinde sırf böyle paylaşımların yapıldığı sayfalar dahi mevcut. Sevgililer günü sözleri ve iletileri için bu sayfalardan kopya çekebilirsiniz. Şiirlerin en özel kısımlarının, birkaç dizesinin alıntılandığını da göreceksiniz. Bazı ulaşmanın bu kadar kolay olduğu bir dönemde maalesef bazı yozlaşmalar da olmaya başladı. Bazı şiirler o kadar çok yazılıyor, paylaşılıyor ki artık etkileyici olmaktan ya da özel hissettirmekten dışarı çıkmış oluyor. Size tavsiyemiz daha ayrıntı, daha farklı olanlarını bulmanız yönünde.

Sevgililer günü için paylaşmak istediğiniz, sevgilinize yazacağınız ya da kişisel ileti olarak yazmak istediğiniz sözler için en iyi yol kendi cümlelerinizi kullanmanız. Özellikle hissederek ve samimiyet içerisinde yazdıklarınız tüm alıntılardan ve tüm şiirlerden daha da özel olabilir. Bu yüzden kendinizi sevgiliniz için biraz zorlamanızda, sevgililer günü sözleri ve iletilerinizi bizzat kendi cümleleriniz ile yazmanızda fayda var.

http://www.putur.com/14-subat-sevgililer-gunu-sozleri-ve-iletileri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.